Atletický úspěch naší školy

Už jsme si zvykli, že se žáci naší školy umísťují na předních příčkách v tradiční atletické soutěži Mikroregionu království. Letos naši sportovci opět zabojovali a v obou kategoriích (mladší i starší) získali stříbrné poháry za 2.místa. Porazil nás pouze Velký Týnec. K tomuto výbornému výsledku dopomohli všichni vybraní sportovci, ale také individuální úžasné výkony, které byly po právu odměněny ziskem medailí. Určitě nejlepší atletkou se stala Ema Talašová, která za […]

Výlet MŠ

V pátek 7.6.2019 jela celá mateřská škola na výlet na FARMU v Horní Loděnici. Měli jsme možnost vidět koníky, lamy, králíčky, morčátka, kozy i kůzlátka a také se svést na koni, což bylo pro děti největším zážitkem. Dozvěděli jsme se něco ze života zdejších zvířátek, prohlédli si jejich příbytky a ty nejmenší si mohli i pohladit. Výlet se nám moc líbil.

Divadla v MŠ

V květnu a červnu  navštívili naši MŠ herci s pohádkami. Nejprve to byla veselá verze pohádky „O Červené Karkulce“ v podání skvělé paní Borošové. Začátkem června nás navštívili herci z Moravského divadla s pásmem pohádek „Povídám, povídám pohádku“. Obě představení sklidila u dětí velký úspěch. Možná i proto, že se mohly děti aktivně zapojit do děje.