Ježíškova nadílka v ŠD

Ve středu 13. 12. přišli do ŠD děti vánočně laděny. Dopředu věděly proč?!

Letos poprvé po patnácti letech nemáme v prostorách družinky živý vánočních stromeček, proto jsme nazdobili stromeček na školní zahradě. Když půjdete na procházku okolo šk. zahrady, je to ten úplně vpravo. Uvidíte, že se skutečně povedl. Děti z přinesených mrkví a jablek hojně zdobily jehličnaté větve.  Menším dětem dopomohly paní učitelky, aby dostaly svoji „ozdobičku“ na vybrané místečko u vrcholku stromečku.

Poté jsme se všichni přesunuli do tělocvičny k malému vánočnímu povídání a netrpělivě čekaly, kdy už budeme moci vyrazit hledat vánoční nadílku. Postupně jsme nakoukli do všech tříd. Nadílka se však nacházela až v posledním patře, ve třetím oddělení. Úsměvy a drobné výkřiky radosti ubezpečily Ježíška o tom, že se děti našli pod stromečkem to, co si přály.

Vánoční atmosféru dokreslilo cukrový šikovných maminek, které zmizelo ze stolů ohromnou rychlostí. Teď už jen budeme odpočítávat den za dnem do Vánoc strávené každý u sebe doma.

Krásné a Veselé Vánoce přejí děti ŠD a paní vychovatelky. :-) :-) :-)

Jpeg Jpeg

DSC01526 DSC01530