Vítězství na Atletické olympiádě mikroregionu Království!

Nečekaného vítězství jsme se dočkali na Atletické olympiádě mikroregionu Království. V kategorii A jsme porazili úplně všechny a poprvé v historii naší školy tak získali zlatý pohár za 1. místo!

V individuálních disciplínách jsme pak získali 2x zlato ve skoku dalekém dívek a ve vytrvalosti chlapců. V této disciplíně jsme ještě získali i stříbro, ve vytrvalosti dívek a ve skoku dalekém hochů i bronz.

Ani starší závodníci se nadali zahanbit. Porazili je pouze družstva z Velkého Týnce a Tršic. V konkurenci 9 škol se umístili na krásném 3. místě. Také zde naši žáci získali medaile. Dvě zlaté ve sprintu chlapců a ve vytrvalosti dívek a jednu bronzovou ve sprintu dívek.

Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

DSC_0530