Atletický úspěch naší školy

Už jsme si zvykli, že se žáci naší školy umísťují na předních příčkách v tradiční atletické soutěži Mikroregionu království.

Letos naši sportovci opět zabojovali a v obou kategoriích (mladší i starší) získali stříbrné poháry za 2.místa. Porazil nás pouze Velký Týnec.

K tomuto výbornému výsledku dopomohli všichni vybraní sportovci, ale také individuální úžasné výkony, které byly po právu odměněny ziskem medailí.

Určitě nejlepší atletkou se stala Ema Talašová, která za všechny 3 disciplíny, ve kterých startovala (sprint, skok daleký a vytrvalost), získala zlaté medaile.

Na stupních vítězů ji na druhém místě ještě dělaly společnost Alžběta Soušková a Sofie Vytásková (skok daleký a vytrvalost).

Z mladších žáků se ještě ze zlatých medailí těšili Adéla Rubačíková a Radek Vojáček, když oba vyhráli hod míčkem.

Ve starších žácích si pro zlatou a stříbrnou medaili doběhli ve sprintu Marek Mutina a Antonín Tůma.

Marek si ještě navíc doskočil pro stříbro ve skoku dalekém.

Dva naši žáci, Matěj Volf a Kristián Zavadil, se také potkali na stupních vítězů za 2. a  3. místo ve vytrvalosti.

Také Adéla Kendziorová si vyzkoušela, jaké to je „na bedně“, když vybojovala bronzovou medaili v hodu kriketovým míčkem.

Všem sportovcům děkujeme za jejich bojovnost a přejeme jim další sportovní úspěchy.