Měsíční plány

MĚSÍČNÍ PLÁN – PROSINEC

Začal nejkrásnější, ale pro mnohé z nás nejhektičtější měsíc v roce – prosinec. I my ve školce máme hodně práce s přípravami překvapení pod stromeček nejen pro děti, ale také pro vás – pro rodiče dětí. Může se vám zdát, že se nástěnky s obrázky a výrobky přestaly obměňovat, ale my tvoříme, až se z nás tzv. „kouří“, ale jsou to věci, které budou pro vás překvapením a proto zůstávají schované pod pokličkou jednotlivých tříd. 🙂

Ve středu 5. prosince navštíví školku nadpřirozená trojice vedená sv. Mikulášem, kterého budou doprovázet andílek s čertem. Odpoledne se můžete společně s dětmi zúčastnit slavnostního rozsvěcení stromku u kapličky v Grygově.

Ve čtvrtek 6. prosince si s dětmi ve školce užijeme dopoledne plné her, úkolů a soutěží s andělskou a čertovskou tématikou. Tedy alespoň s těmi, které středu přežijí bez úhony. 😀 😀 😀

pondělí 17. prosince budeme netrpělivě očekávat, jestli naše třídy o několik dnů dříve navštíví Ježíšek a přinese dětem pod stromeček nějaké dárky. K předvánoční atmosféře můžete přispět i vy nějakým vzorkem vašeho cukroví, které s dětmi budeme ochutnávat.

úterý 18. prosince založíme novou tradici a společně během dopoledne vyrazíme na vyhlášený punč k Lisickým.

Závěr posledního předvánočního týdne už bude patřit hrám s novými hračkami a těšení se na tu opravdovskou nadílku – u vás doma.

Užívejte prosincových dnů plnými doušky a hlavně bez všudypřítomného stresu.