Měsíční plány

MĚSÍČNÍ PLÁN – LISTOPAD

První dva měsíce nového školního roku máme za sebou, ve školce už to všichni dobře známe, pilně pracujeme, tvoříme, připravujeme se na další akce, které nás v měsíci listopadu čekají.

Ve středu 7. listopadu navštíví školku klinická logopedka, která dle zájmu rodičů vyšetří děti a případně doporučí následnou logopedickou péči.

Ve čtvrtek 8. listopadu ve školce přivítáme naši „starou“ známou Janu Novákovou, která tentokrát přiveze pohádku o čtyřech ročních obdobích s názvem „Čarodějnická pohádka“.

pondělí 12. listopadu (s jednodenním zpožděním) přivítáme příjezd svatého Martina na bílém koni a jak jinak než bílým oblečením a nějakými úkoly. V tento den přizpůsobíme oblečení a pokusíme se všichni přijít do školky v něčem bílém.

úterý 20. listopadu se společně přiučíme, jak zacházet s odpadky – dětem to názorně předvedou zvířátka v maňáskové pohádce s názvem „Zvířátka a odpadky“.

A protože se mílovými kroky přibližuje i adventní čas, tak si vás opět dovolíme pozvat do jednotlivých tříd na předvánoční adventní tvoření. Toto tvoření proběhne ve třídě Broučků a Myšek v úterý 27. listopadu a ve třídě Soviček ve čtvrtek 29. listopadu. Začátky tvoření jsou pro všechny třídy naplánovány vždy na 16:00 hodin. Bližší informace k případným potřebným pomůckám se dozvíte v jednotlivých třídách. 

Přejeme vám příjemný měsíc listopad s co nejdelším krásným počasím.