Měsíční plány

 

MĚSÍČNÍ PLÁN – KVĚTEN

Duben skončil nějak velmi rychle a je tu měsíc květen, kdy mají svátek všechny maminky. I my ve školce se pilně připravujeme.

Ale čekají nás i jiné akce než vystoupení pro maminky.

Hned ve čtvrtek 3. května otevřeme dveře naší mateřské školy pro nové děti – proběhne zápis do MŠ.

V pondělí 7. května nezapomeneme, že máme ředitelské volno a tentokrát zůstanou pro změnu dveře pro všechny děti zavřené.

Ve čtvrtek 10. května se jako první nejen maminkám představí děti z Myšek se svým vystoupením ke Dni matek. Na všechny maminky a nejen je se děti těší v 16:00 hodin ve třídě Myšek.

V pondělí 14. května se pochlubí svou šikovností i děti z Broučků, na jejich vystoupení jste srdečně zváni do třídy Broučků v 16:00 hodin.

Na závěr se vám také představí děti ze Soviček, které si své vystoupení připravily na úterý 15. května, ale tentokrát ne do své třídy, ale od 16:00 hodin se bude v základech otřásat gymnastický sál (tělocvična) ZŠ.

Ve středu 16. května si představení vychutnají pro změnu všechny děti – do MŠ přijede se svou pohádkou paní Míša Borošová. Pro děti to bude velká odměna za jejich šikovnost při proběhlých vystoupeních.

V pondělí 28. května vyrazí děti ze třídy Broučků na výlet do ZOO, který je malým dárkem od rodičů Oliverka Tichého.

Poslední den měsíce května – čtvrtek 31. května je pro nás dnem, kdy proběhne tradiční závěrečné fotografování tříd, jednotlivců a případných skupinek kamarádů.

Rázem jsme se překulili až na konec měsíce a už před sebou máme jen ten jeden poslední – červen.

Užívejte květnových dnů. 🙂