Blíží se prázdniny a s nimi i konec školního roku. S dětmi ŠD jsme strávili příjemné chvíle při výtvarném tvoření, sportovních aktivitách, kamarádském povídání, plnění různých soutěžních úkolů a pod. Jako správná parta jsme se rozloučili a těšíme se na prázdniny. Všem přejeme krásné léto.
Pasování na čtěnáře
20.06.2026
Mgr. Marie Křivánková
V úterý 16.6. jsme se na začátku první hodin vydali do místní knihovny.
ZOO Olomouc
16.06.2026
Mgr. Michaela Surá
Celý rok jsme pracovali jako včelky, takže jsme si za odměnu dopřáli výlet do zoo. Krásně jsme tam propojili i učivo o živočiších z prvouky.
První polovina června u Soviček a pasování
15.06.2026
Jana Soukopová
Prožili jsme různorodé aktivity a dne 11. 6. pasování předškoláků na školáky na místním obecním úřadu.
An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded.
Reload🗙