ZŠ a MŠ Grygov

Rukodělné odpoledne

Velikonoční přáníčko

Barbara Benešová

Na velikonoční přání děti tentokrát vyrobily veselé zajíčky. Vyrobily je z kartonu od vajíček, pestrých papírů a z dalších dekorativních materiálů.

Jarní hnízdo

Barbara Benešová

Děti si vytvořily jarní dekoraci, která může zpestřit třeba sváteční velikonoční stůl.

Narciskový svícen

Barbara Benešová

Narcisky nemusí jen růst na záhonku. Můžou i "svítit". Děti si tuto krásnou jarní kytičku vytvarovaly z modelovací hmoty a poté z ní vyrobily narciskový svícen.

Valentýnský věneček

Barbara Benešová

Děti si v rukodělném odpoledni měly možnost "vypěstovat" krásné, romantické růže z ubrousků a barevných bavlnek. Umístily je na netradiční papírový věnec ke kterému přidaly neméně něžné valentýnské přání.

Karnevalové tvoření

Barbara Benešová

Z krepového papíru a konfet vznikaly pod rukama dětí rozmanité figurky v duchu maškarního karnevalu. Atmosféru maškarních radovánek dětem navodily i pestrobarevné čepičky, které si se svým výrobkem odnesly domů.

Zobrazit předchozí příspěvky
An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙